top of page

Başvuru

TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları kapsamında desteklenen bu projede; sınıf öğretmenlerinin STEAM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Sanat ve Matematik) uygulamalarını alternatif öğrenme-öğretme yaklaşımlarıyla farklı disiplinleri bütünleştirerek aynı zamanda doğa ve çevre bilinciyle sınıflarına yansıtabilecek bilgi ve becerilerini geliştirmek amaçlanmaktadır. Farklı öğrenme- öğretme yaklaşımlarıyla STEAM uygulamaları; bu alanlarda uzman ve bu konularda çalışmalar yapmış olan akademisyenlerin atölye ve saha çalışmalarıyla gerçekleştirilecektir.

Proje 21-27 Ağustos 2022 tarihleri arasında Diyarbakır Öğretmenevi'nde gerçekleştirilecektir.

Projeye katılımcı olarak davet edilecek sınıf öğretmenlerinin yeme-içme ve konaklama giderleri proje bütçesinden karşılanacaktır. Diyarbakır iline geliş ve dönüş ücretleri (yol ücreti) katılımcı sınıf öğretmeni tarafından karşılanacaktır ( Proje bütçesi ile ödenmemektedir). 

Alanında uzman eğitmen kadrosu ve deneyimli proje ekibimizle gelecek nesillerimizi yetiştirecek olan siz değerli Sınıf Öğretmenleriyle bu deneyimi yaşamaktan onur duyacağız.

Proje Ekibi
 

Katılımcı Listesi

DİMEM, Geleceğin Sınıflarında STEAM Uygulamaları Afiş İsimli.jpg
bottom of page